Menu

Yay Burcu Geyikleri

Yay Burcu Geyikleri

Yay burcu geyikleri adlı bu sayfamızda bu burçtaki arkadaşlara ait özellikleri geyik dili ile anlatılacak olup, sizlere eğlenceli bir yazı oluşturmaya çalışacağız. Sizde kendi burcunuz ile ilgili sayfaya erişmek istiyorsanız şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: Burç Geyikleri

Yay burcu geyikleri

Yay burcu geyikleri

Yay burcu özellikleri

Efenim öncelikle siz nerede, nasıl davranılacağını pek bilmiyorsunuz. Sizi gidi şaşkalozlar(çok tuhaf kelime oldu be) desek az sanki.  Ayrıca çok canisiniz, başkalarının kafasını ezmekten hoşlanan kimselerdir. Yazık değil mi diğer geyiklere hı söyleyin bakim? (Onların canı canda sizinkisi patlıcan mı? Yok bu böyle söylenmiyodu de mi? Amaann salla anladınız siz onu zaten:D )

Yay burcu olarak sizler anlaşılmayı, tanınmayı, bilinmeyi seviyorsunuz kabul edin. Bunun için de ellerinizden geleni yapıyorsunuz ama birçok çelişkileriniz var. Çevreleriniz kalabalıktır. Napıcaksanız o kadar geyik arkadaşı bilemicez artık.

İyi bir gözlemcisiniz maşallah. Belirli amacınız, idealleriniz olan; mantıklı, maddî değerlere önem veren, ayaklarını yere sıkıca basan kimseler olduğunuzun farkında mısınız?  Ancak, devamlı olarak değişen bir avın peşindeymişsiniz çok ayıp. Hiç yakıştıramadık. Geyik avla avla nereye kadar ama? Ya çevrenizde geyik kalmazsa o zaman ne olacak?  Sizler için hayat baştan sona bir maceradır. Avlana avlana yolunuzda ilerliyorsunuz, daima yeni ufuklara ulaşmaya çalışır durursunuz. Bu açıdan talihlisiniz neden mi çünkü sık sık yenilenen idealler insana yaşama zevki ve sevinci verir de ondan. Siz bu nedenle iyi bir geyiksiniz ve sizleri aramızda görmek isteriz ama lütfen bizi avlamayın :)

Yay burcu ile ilgili önemli özellikler

Yay burcunun genel özelliklerini normal bir şekilde vermek gerekirse sizler:

[infobox color=”green”]Hayatı seven, neşeli, dürüst, maceraperest, riski seven, açık sözlü, dost canlısı, kendine güvenen, pek çok şey başarabileceğine inanan, korkusuz, atılgan kimselerdir. Herkes gibi yanılırlar, ama bundan dolayı üzülmezler. Çünkü her günün yine yeni güzellikler getireceğine inanırlar. Kendi başlarına olgunlaşmayı isterler. İnsanları çok sever ve güvenirler.

Bir şeyin sonucunu başkaları görmeden, onlar görebilirler, çünkü zekâları bir yay gibi gerilmiştir. Yollan ise, tıpkı yaydan çıkan ok gibi dümdüz, dosdoğru bir yoldur.[/infobox]

Sevebileceğiniz oyun tarzları

Sizi heyecanlandıran şeylerden biri nerede macera siz orada bu nedenle işte sizi heyecanladırakcak oyunlardan biri;

geyik vurma oyunu

geyik vurma oyunu

Yay burcu olan ünlü geyikler

Aynı burçta olduğunuz kişileri görmek istersiniz diye düşündük. (Yerli geyiklerden ufak bi derleme… )

[infobox color=” blue”]

Zeki Müren, Azra Akın, Mehmet AIi Birand, Merve İldeniz, Tülin Şahin, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Gülşen Bubikoğlu, Ediz Hun, Güzide Kasacı, Sertab Erener, Onno Tunç, İbrahim Kutluay derken liste kabarık olduğu için bunlarla idare edin :D

[/infobox]

Sinirlenen yay geyikleri ne yapar?

Sinirlendiklerinde sürekli konuşurlar. O kadar konuşurlarki bizim geyikler bile kaçacak delik ararlar.  Olayı abartırlar, içinden çıkılmaz hale getirirler. 2 kere 2 5 eder derler ve ispatlamak adına çok pis geyik yaparlar. Hatta çok kızarlarsa neyiniz var neyiniz yok ortaya dökerler. Yok senin boynuz kısa, yok sen iyi geyik yapamıyorsun, yok senin espriler çok iğrençti vs çok kırıcı olurlar çok.

Böyle anlarda onu susturmanız, pes ettirmeniz mümkün değildir. Olay yerinden topuklamanız önerilir. Yada paşa paşa dinleyeceksin!

Yay burcu sinirlenince diğer geyiklerin yapmak istedikleri;

Yukarıda yalnız kalan geyik kim tahmin edin :P

 

Döndüğünüzde hala onu geyik (çene bir kere düştü yapacak bişi yok) yaparken bulursanız hiç şaşırmayın. Çünkü olayı mutlaka çözene kadar rahat etmezler.

Siz geyik yayları  kurallar, engellenmek, hapsedilmek, yetersiz bulunmak gibi şeyler öfkelendirir.

Neyse yazımızı şimdilik burada sonlandıralım.

[infobox color=” red”]Dikkat bu yazımız (yay burcu geyikleri) ara ara resimlerle desteklenecektir. Güncel yazılar vs eklenip sürekli kontrol edilecektir. Sayfaya katkıda bulunmak için yorum ile eklemek istediklerini yazabilirsiniz.[/infobox]

 

No comments

Bir cevap yazın