Menu

Terazi Burcu Geyikleri

Terazi Burcu Geyikleri

Terazi Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda burcunuz ile ilgili eğlenceli bilgiler edinecek resim ve video desteği ile keyifli vakit geçireceksiniz. Makale sonunda geyiksiz halde burcunuzun özelliklerini az da olsa vereceğiz.

Denge Sizsiniz!

Simetri Hastalığı

 

Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışıyorsunuz. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarınıölçüp biçip kılıfına uyduruyorsunuz. Dengeyi kuruyorsunuz ki zaten denge sizsiniz!

Biri adalet mi dedi?

 

Siz varya tam bir adalet adamısınız. Birinin haksızlığını gördüğünüzde hiç mi hiç tahammül edemiyorsunuz. Hayatınızı dengeli bir şekilde devam ettiriyorsunuz.

İletişimde naziksiniz.

iş başvurusu

Abartılı bir hareketleriniz yoktur pek :)

kedili içerik

Nazik ve yumuşak sözlerle insanlarla iletişim kuruyorsunuz. İyi bir geyiksiniz. Fakat,  istemediğiniz bir konuda ısrar edilirse sabır ve kibarlılıklarınızı yitirebiliyorsunuz. Buda normal bir durum :)

Sanki fazla meraklısınız?

Çevresinde olup, bitenler için çok meraklı geyiklerdir teraziler. Başkalarının yaşantısına girmeye bayılıyorsunuz ama söyleyelim fazla merak iyi değildir he!

Kanınızda kıskançlık var

isim vermek istemiyorum

Çok istediğiniz güzel şeyleri başka arkadaşlarınız sahip olduğu zaman kıskançlık duyguları ortaya çıkıyor,  hatta aynı şeylere sahip olmak için hileli yollara başvurabiliyorsunuz ki ortaya geyik bir durum çıkıyor :)

Yalnızlığa hayır!

uçan geyik gördüm

Ne tek ben mi varım burada?

Teraziler sürüler halinde geyik yapmayı severler, tek başlarına geyik yapmayı sevmezler. Yalnızlık istemedikleri bir durumdur.

Daha güzel bir Dünya?

ağaç yaşamdır

ağaç yaşamdır

Her zaman güzel, dengeli ve uyumlu bir dünya arıyorsunuz ve bunun için dengeiz davrananları dengeye getiyorsunuz!

Kötü gerçeklerden kaçış! Yakında sinemalarda :P

eline su dökmek

iğrenç espiriler

Kötü gerçeklerle karşı karşıya kalınca, kaçış yolları ararlar teraziler :)

Terazi Burcu Genel Özellikleri

terazi burcu geyikleri

[infobox color=”green”]

Bireysel ilişkiler konusunda son derece güvenilir olan Terazi’ler, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.

Sorun büyük yada küçük umursamadan size ellerinden geldiğince yardım ederler.
Yaşamları boyunca güven ararlar ve bu yüzden kendilerini kolay kolay riske atmazlar. Amaçladıkları işler konusunda gösterdikleri sabır, bazen diğer kişileri çatlatacak boyutlarda olabilir.

Bütün bunlara rağmen çevresi tarafından aranılan, sıcakkanlı insanlardır. Sürekli somut konularla uğraşmayı severler, doğada bulunan olaylardan örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürütürler.

Bu yüzden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Yaşamdaki isteklerini elde ettikleri zaman, hiçbir koşul onları başka yönlere çekemez. Parayı rahata ulaşmak için bir araç olarak görürler.

[/infobox]

4 comments

  1. elif dedi ki:

    eneeeee bu beni anlatmış :D videolara koptum yaaaa :D

  2. elif dedi ki:

    :D ruhum kelimelere de yansıtmış :P

Bir cevap yazın