Menu

Şükûfe Teyze – Bir maksat geyik karakteri

Şükûfe Teyze – Bir maksat geyik karakteri

Şükûfe Teyze mart 2014 te oluşmuş bir (maksat geyik ‘e ait) karakter olup dertlerinize çareler bulmaya çalışan, cadoloz ama bir o kadar da sevimli, iyi niyetli bir şahsiyettir.

Şükûfe Teyze - Bir Maksat Geyik Karakteri

Şükûfe Hanım Teyze – Bir Maksat Geyik Karakteri

 

Şükûfe Teyze kimdir?

Şükûfe Teyze ortalama yaşlarda, hemen hemen her konuda bir fikri olan, “çok bilmiş”, aynı zamanda çok konuşan bir bayandır. Eski kız meslek lisesi mezunlarındandır. Çok da beceriklidir. Eli kadar dili de çalışır.

Hayli kilolu, orta boylu kendince çok güzel giyindiğini sanan ve kendinden emin teyzemize bütün problemlerinizi danışabilir ondan akıllı cevap alabilirsiniz.

Sizlere önerilerde bulunarak sorunlarınızı çözecek olan teyzemizle ilerki günlerde beraber olacaksınız :) (www.sukufeteyze.com yakında yayın hayatına giriyor…)

Zaman zaman ilginç önerileri ile bizlere yol gösterecek olan teyzemizin, ziyaretçilerimize güzel vakitler geçirteceğinden eminiz.

Hobileri : Kitap okumak, renkli gazetelerin içinde dolaşmak, amaçlı amaçsız gezip tozmak, maksatgeyik.com da gezmek :D, bisiklete binmek, gazeteleri ve haberleri takip etmek, hayvan beslemek ve hayvanlarla zaman geçirmek, konuşmak, çok güzel yemek yapmak, bilgi paylaşımında bulunmak, farklı konular üzerinde araştırmalar yapmak ………….. onun hobilerindendir

Fobileri : Bir konuda bilgisinin olmaması, yükseklik…

İlgilendiği konular : Hemen hemen her türlü konuya ilgi duyup gerektiğinden fazla bilgiye sahiptir. Bu da çenesine vurmuştur :P

Kendisiyle bol konuşmalı, hoş sohbetler dileriz.

[infobox color=”red”]Şükûfe Teyze bir maksat geyik ürünüdür. İzinsiz veya maksatgeyik.com / sukufeteyze.com kaynağı gösterilmeden herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır! Aksi takdirde gereken yasal işlemler yapılacaktır. [/infobox]

 

No comments

Bir cevap yazın