Menu

Oğlak Burcu Geyikleri

Oğlak Burcu Geyikleri

Oğlak Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda burcunuz ile ilgili eğlenceli bilgiler edinecek resim ve video desteği ile keyifli vakit geçireceksiniz. Makale sonunda geyiksiz halde burcunuzun özelliklerini az da olsa vereceğiz.

Oğlak Burcu Geyikleri

Oğlak Burcu Geyikleri

Planlısınız!

fren

Çok net bir şekilde planlısınız fakat planlarınız bozulduğunda bunalım geçirebiliyorsunuz.

Fazla işkoliksiniz

İşleriniz ile aşırı meşgul olduğunuzdan, geyiklerle zor ilişki kuruyorsuz. Fakat, hiçbir zaman kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz :D

Çalışkansınız ve işinizi iyi yapıyorsunuz

İşinizi çok iyi yapıyorsunuz. Videodakilerini yerinize koyun birde öyle izleyin :D

Güvenilir ve dürüstsünüz

harbi mi

Gerçek bir Oğlak burcunun iki temel özelliği vardır. Güvenilirlik ve dürüstlük.

Başarısızlık kelimesi hayatlarında olmamalı

Başarısızlığa tahammülünüz yok.

Oğlak Burcunun Genel Özellikleri

[infobox color=”green”]

Sakin, içedönük, cimri, her şeyi dikkatle inceleyen, ayrıntılara dikkat eden, kolay kolay inanamayan, güvenemeyen, kuruntucu, kuşkucu, başarılı olmak isteyen, adını duyurmayı arzulayan, hırslı kimselerdir. Yükselmek onlarda bir tutkudur. İyi bir yöneticidirler. Seyahat etmekten son derece hoşlanırlar.

Aslında, çevrelerinde olan her şeyi çok merak ederler. Fakat bunu belli etmemeyi uygun bulurlar. Çünkü, her şeyi gizlice incelemek işlerine gelir. Bu sayede kendilerine ait bir şeyi açıklamadıklarına inanırlar. Yani, kişiliklerinin bir sır gibi saklandığını düşünürler. Gerçekten de bu durumda onları tanımanın güç olduğu düşünülebilir. Oysa onlar böyle tepki göstermediklerini düşünürken kendilerini ele verirler.

Çalışmadan duramazlar. Bu nedenle çalışkan, aktif, zamanını boşa harcamak istemeyen kimselerdir. Yükselmek istekleri o kadar fazladır ki, bazı kimseleri kendilerine düşman bile edebilirler.

Oğlak Burcunda doğanları gözleyerek kişilikleri hakkında iyi bir fikir edinilebilir. Ancak, duygulan anlaşılamaz. Kuruntu ve kuşkulan fark edilebilir. Ama onların hiçbir şeyi unutmayan, iyilikleri de kötülükleri de bir yere kaydeden, zamanı geldiğinde karşılık veren biri olduğu bilinemez.

Güç ve iktidar için her şeyi yapabilirler. Hiçbir zaman unutmazlar, son derece tehlikeli olabilirler.

Durup dururken kimseye ilişmezler. Ama kendilerine küçük bir fenalık yapandan büyük intikam alabilirler. Bir kez kinlendiler mi, bunu da asla unutmazlar. İntikam alabilmek için ömür boyu sabredebilirler.

Kolay kolay güvenemezler; granit kadar sert, okyanuslar kadar derin, bir volkan kadar ateşlidirler. Kendilerine hâkim olmayı başarırlarsa, her şey istedikleri gibi olabilir.

Geleceklerinin, içinde bulundukları durumdan yararlanabilmelerine bağlı olduğunu bilmeleri gerekir.

[/infobox]

 

No comments

Bir cevap yazın