Menu

Maksat geyik merkezi hakkında bilgi

Maksat geyik merkezi hakkında bilgi

Maksat Geyik 2007 yılında internet aleminde yer edinmeye başlamış olup aslında çok daha eski zamandan beri (yaklaşık 2005 civarı) eğlence sektöründe yer almaktadır.

MaksatGeyik adlı bu site açılmış olup bizi güldürebilecek dünyalıları aramaktadır.

Hedefimiz interneti kullanırken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenizdir.

Maksat Geyik Olsun

Site içeriği genel olarak neler?

Sitemizin içeriği sadece geyik değildir. Geyik kelimesini burada genelde dalga olarak düşünenler var. Fakat ciddi konulara önem göstermekteyiz. Herşeyi yerinde yapmaktayız. Site birçok alanda gelişecek olup sizlerin istekleri doğrultusunda değişikliğe gideceğiz.

Neden Maksat Geyik?

Öncelikle işimiz eğlence dalında keliteli, seviyeli çizgisini koruyarak emin adımlarla ilerleyecek. Sitemizde animasyon, komik yazılar, ilginç ilanlar ve tabelalar, komik videolar, komik resimler,  karikatür paylaşımları vs genel bir içerik olacaktır. Geyik merkezi haline gelen sitemiz aynı zamanda ciddi konulara yer verecektir. Günceli yakalamaya elimizden geldiğince devam edeceğiz.

Seviyeli paylaşım merkezi ve muhabbet merkezi olacak bu site hızlı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir.

Site Tasarımı Güncellenecek mi? – Yeni Tasarım Düşünüyor musunuz?

Sitemizin tasarımını en kısa zamanda güncellemeye çalışıyorduk, yani düşünüyorduk fakat sonradan aldığımız karara göre üyelik sistemi açtığımız zaman diliminde sitemizi yenileceğiz. Tasarım konusunda bizlere yardımcı olabilir fikirlerinizi geyiklerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Muhabbet var dediler geldik bizde içerik ekleyebilecek miyiz?

Böyle bir çalışmamız mevcuttur. Yakında ziyaretçilerimiz sitemize içerik gönderebilecektir. Sitemize resim, vidyo, makale vs ekleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yazar olabilmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Sitemiz her an he zaman gelişmektedir ve gelişmeye devam ediyor. Site içeriğini özenle seçiyoruz sizden de kriterlerimize uygun bir şekilde paylaşım yaparak bizleri güldüre bilirsiniz.

Maksat Geyik

Maksat Geyik

Üyelik alacak mısınız ondan haber ver?

Sitede üyelik sistemini şimdilik düşünmüyoruz. Fakat bu ileride düşünmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Ansızın üyelik sistemi gelebilir. Dikkatle bizi takip etmeniz önerilir.

Ama bir tüyo vermeden de geçmeyelim. Sitemize üyelik sistemi tahmini olarak 2-3 ay sonra eklemeyi düşünüyoruz. Laf aramızda sosyal ağ sitesi olarak devam etmeyi bile düşüne biliriz. Neden olmasın? Maksat muhabbet sonuçta…

Bizden haber alabilmek için sosyal medyada facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Zeki Müren de  bizi görecek mi?

Uslu bir şirin olursan neden olmasın?

Sorularınız için bizi çaldırın geyiklerimiz sizi arasın!! Yorum yazın geyik yöneticilerimiz cevap yazsın :D

 

No comments

Bir cevap yazın