Menu

Kova Burcu Geyikleri

Kova Burcu Geyikleri

Kova Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda burcunuz ile ilgili eğlenceli bilgiler edinecek resim ve video desteği ile keyifli vakit geçireceksiniz. Makale sonunda geyiksiz halde burcunuzun özelliklerini az da olsa vereceğiz.

Kova Burcu Geyikleri

Kova Burcu Geyikleri

Limitsiz hayal gücü, garantili! :)

inşaat mühendsi ne iş yapar

inşaat mühendsi ne iş yapar

Hayal gücünüzün maşallahı var :) Hayal gücünüz sınırsız olmakla birlikte, düşünceleriniz bulunduğunuz anın ötesinde, akılcı ve sezgisel olduğunun farkında mısınız?

Dik kafalısınız desek?

deve ve şirin çocuk

Kovalar genellikle dik kafalısınız. Sizi dinleyenlerin ne demek istediğinizi anlamadıklarını sanıyorsunuz ama genelde karşınızdaki olayı gayet iyi anlıyor :) Siz kovaları tanımlayan sözcük ‘Biliyorum’ dur. Bay bilmişler :D

Sabit fikirlisiniz!

Para ve insan

Modern görünüşlerineze karşın, inatçı ve sabit fikirli olduğunuzu biliyor muydunuz? Size yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırsanız davranun, arada her zaman bir mesafe bırakıyorsunuz sonra samimi arkadaşınız kalmıyor hiç.

Özgürlüğünüze çok düşkünsünüz!

Kişisel özgürlükleriniz sizin için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerinizi kesip atabileceğiniz gibi, yine özgürlükleriniz adına her türlü özveride bulunuyorsunuz. Engel olan olursa tek vuruşta nakavt :)

Gençlik tecrübeleriniz önemli

 

Gençlik çağlarınızdaki deneyimleriniz,  ileri yaşlarda oldukça önemli oluyor ve bu sayede başarılarınız daha fazla oluyor.

Kova Burcunun Genel Özellikleri

[infobox color=”green”]

Kova Burcu dürüst, araştırmacı, cana yakın, insancıl, açık fikirli, nazik. Yenilikçi, bağımsızlığına düşkün, yaratıcı, ileriye dönük bir kimsedir. Hemen her konuda teorik bir bilgiye sahiptir.

Estetik ve artistik bir karmaşa içinde olabilir. İstekleri ve arzuları daima güçlüdür. Hatta tuttuğunu koparan bir insan havası yaratır. Ancak arzunun dar uzun yolu çoğunlukla hüsran ve bunalımlarla son bulabilir.

Davranışları değişken, zaman zamanda tutarsız olabilir. İyice düşündükten sonra eyleme geçer. İnandığı şeye varını yoğunu koyar. Başkalarının fikirlerine önem vermemekle beraber, dinleyebilir.

Sadece fikirlerini organize etmek, kazandığı konumun işe yarayıp yaramadığını değerlendirmek için susar.

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın