Menu

Koç Burcu Geyikleri

Koç Burcu Geyikleri

Koç Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda burcunuz ile ilgili eğlenceli bilgiler edinecek resim ve video desteği ile keyifli vakit geçireceksiniz. Makale sonunda geyiksiz halde burcunuzun özelliklerini az da olsa vereceğiz.

Siz ilksiniz!

Koç Burcu Geyikleri
Koç Burcu Geyikleri

Hemen heyecan yaptınız sanırım :D Siz bir ilksiniz, türünüzün tek örneğimisiniz birşey diyemicez :)

Burçlar kuşağının ilk burcu koçtur. Hadi iyisiniz :)

Enerjik ve bir o kadar da hareketlisiniz!

Kirlenmek güzeldir

Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahip olduğunuzun farkında mısınız?

Hep ben hep ben!

Ben egonuz fazla gelişmiş, aynanız adeta. Bencilliklerinizden kaynaklanan sabırsızlıklarınız ve söz dinlemez yaratılışlarınız yüzünden zaman zaman güç durumlara düştükleriniz olabiliyor malesef.

Sevincinizi gizleyemiyorsunuz!

ilginç kahkahalar

Olaylar karşısında coşkunuzu gizleyemiyorsunuz :)

Konuşurken olayları olduğundan farklı yorumluyorsunuz.

Akıllı ol canımı ye - dayım

Başlığı okurken bizim bile kafamız karıştı :D Neyse konumuza dönecek olursak, olaylara kendi hayal dünyanızı katarak aktarıyorsunuz desek?

Spor yapmadan duramıyorsunuz!

nokia-3310 - komik resimler

Spor yaparken güvenlik önemli tabi :)

Spor yapmaya meraklı olduğunuz  için de, bir çok spor salonlarında sizin gibi geyiklere  rastlıyoruz. Maşallah diyelim nazar değmesin size.

Gülümseyin

komik bebek

Çevrenize güzel bir enerji yaymak için ve çevrenizdekilere güven vermek için gülümsemeyi ihmal etmeyin.

Hedeflerinizde önünüze çıkan engelleri göremeyebiliyorsunuz dikkat!

Hedef koyarsınız ve hedefinize ulaşmak için çabalarsınız tamam orada problem yok ama ben egonuz olursa işte o engelleri göremiyorsunuz :(

Koç Burcunun Genel Özellikleri

[infobox color=”green”]

Öncü ve yaratıcı fikirler, koç burcunun özellikleri arasındadır. Koç burçları yeni fikirlerin, yeni projelerin insanlarıdır. Girişimcilik konusunda onların üstüne kimse yoktur. Yeni yollar açmak, yeni yöntemler keşfetmek, koç burcunun özellikleri arasındadır. Koç burcunun maceracı bir yapısı vardır. Bu yapıları onların tehlikelere karşı tedbir almamalarını da getirir. Zira kendilerine olan aşırı güven de, koç burcunun özellikleri arasındadır. Koç burcu olanlar, savaşçı bir kişiliğe sahiptirler. Bu özellikleri sayesinde, tüm zorlukları kolaylıkla aşabilirler. Bu burçlar sanki dünyaya çalışmak ve mücadele etmek için gelmiş gibidirler. Bunları başarabilecek güç ve donanıma da fazlası ile sahiptirler.

Koç burçlarının kendilerine olan güvenleri, iddiacı yapıları ve mücadeleci tutumları, zaman zaman agresif tutumlar sergilemelerine de neden olur. Koç burcunun tabiatı ateştir. Ateş tabiatın özelliği gereği enerjik ve dinamik bir yapıya sahiptirler. Başladıkları işleri derhal bitirmek isterler. Savurganlık ta, koç burcunun özellikleri arasındadır. Koç burcu olanlar, genellikle iyi kazanırlar ama kazandıklarından fazlasını harcarlar. Bu sebeple, kendilerini maddi sıkıntıya düşürdükleri çok olur. Koç burçları dürüst, çalışkan ve cömert insanlardır. Enerjik ve cana yakınlıkları ile her kes tarafından sevilirler.

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın