Menu

ikizler burcu geyikleri

İkizler Burcu Geyikleri

İkizler burcu geyikleri sayfası ile ilgili bu sayfamızda burcunuza ait özellikleri eğlenceli bir şekilde resim ve video destekleri ile öğrenerek eğlenceli bir vakit geçireceksiniz.

Hızlısınız ve aynı anda çok fazla iş yapıyorsunuz!

Siz ikizler adeta bir elin nesi var iki elin sesi vardan yola çıkarak adeta çift kişisiniz. Çok aktif yaşantınız var ve aynı anda birkaç işi birden yapabiliyorsunuz. Pardon ama insan mısınız diye sormak zorundayız :D Adapte olamayacağınız iş yok adeta.

Bi anda değişiyorsunuz!

Mona Lisa - kirli araba yazisi

Son derece neşeli ve mutlu olduğunuz bir anda, aniden mutsuz olabilecek kabiliyete sahipsiniz. Değişik karakterli olarak yani çift karakterli olarak anılmanız normal yani :D

Pratik zekaya sahipsiniz!

Telefonda araba oyunu

Telefonda araba oyunu

Pratik zekanız var bu nedenle çekicisiniz. Akıllısınız. Fakat şu var çevreleriniz tarafından sürekli yanlış anlaşılabiliyorsunuz. Herhangi bir konuda bilginiz az bile olsa, bunu çok iyi gizliyorsunuz çok ayıp çok. Aksine; kulaktan dolma duyduğunuz bilgileri öyle ustaca anlatıyorsunuz ki, dinleyenler sizleri o işin uzmanı sanırlar. Zekanızı kullanırsanız kulaktan dolma bilgilere ihtiyacınızın olmayacağını görürsünüz!

Hayatınız hep yüksek tempoda!

Hayatınızda hep yüksek tempoda geçiyor. Aksiyon filmleri gibi bir yaşantınız var. Yukarıdaki videoyu izleyin anlarsınız :D

Bir işten hemen sıkılıyorsunuz!

Önce ,sonra

Önce ,sonra

Gündemleriniz çok sık değişiyor.  Bir konu üzerinde gereği kadar sebat edemiyorsunuz. Derhal heyecanlarını yitirip, bir başka konu ile ilgilenmeye başlıyorsunuz bu da doğal olarak sizleri epey sıkıntıya sokuyor.

İkizler Burcunun Genel Özellikleri

İkizler Burcu Geyikleri

İkizler Burcu Geyikleri

[infobox color=”green”]

İkizler burcu olanların en belirgin özellikleri, işleyen zekalarıdır. İkizler burçları her şeyi kolaylıkla kavrayabilecek bir yapıya sahiptirler. Son derece pratiktirler ve sorunlara hızlı ve kolay çözümler üretebilirler. Kuvvetli bir hayal gücüne sahiptirler. İletişim, ikizler burcunun dünyaya geliş amacıdır aslında. Bu nedenle, doğuştan yeteneklidirler iletişime. İkizler burcu olanlar meraklı insanlardır. Hatta bazen gereğinden fazla meraklı. Bu huyları, bilgiye olan ihtiyaçlarından ileri gelmektedir. Çünkü onlar, önce öğrenmeli, sonra da bu bilgileri başkaları ile paylaşmalıdırlar. Bu, ikizler burcunun yaşam felsefesidir.

İkizler burçları yüksek bir tempoda yaşarlar hayatı. Gündemleri çok sık değişir. Bir konu üzerinde gereği kadar sebat edemezler. Derhal heyecanlarını yitirip, bir başka konu ile ilgilenmeye başlarlar. İkizler burçları, Zodyak içerisinde, ruh hali en hızlı değişen burçtur aynı zamanda. Katıla katıla gülerken, bir anda hüzne kapılan ve çok geçmeden tekrar neşelenen bir başka burç yoktur. İkizler burcunun değişken ruh hali, burç uyumları açısından da zor bir durumdur. Çünkü onlar, tepkileri kestirilemez insanladır. İlişki içerisinde oldukları herkesi şaşırtabilirler.

İkizler burçları hava tabiatlı oldukları için özgürlüklerine son derece düşkündürler. Baskı altına girdiklerinde asileşirler. Plan yapmayı severler. Planlı hareket etmek isterler ama bunu çok fazla başardıklarını söylemek mümkün değildir. İkizler burcu olanlar, sıkıntılı insanlarla sürekli diyalog halinde olurlar. Herkesin derdini dinleyip, çözüm üretmeye çalışırlar.

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın