Menu

Boğa Burcu Geyikleri

Boğa Burcu Geyikleri

Boğa Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda boğa burcu ile ilgili eğlenceli yazılar bulabilir, burcunuza ait özellikleri video ve resim ile öğrenebileceksiniz. Yazılarımızın hemen son kısmında renkli kare biçiminde geyiksiz bir şekilde özelliklerinizi okuyabileceksiniz.

Çok sakin ve sessiz görünüyorsunuz!


Boğa burçlari sakin, sessiz felan görünürler ama huzurlarının bozulmaya çalışıldığı anlarda deliye dönüp, saldırgan bir boğaya dönüşebilirler. Aman dikkat diyelim biz :)

Garantici sizsiniz.

romantizme zorlanmış erkek sendromu

Garanti olsun diye bulduğu, ilk gördüğü çiçeği koparmış baksanıza :D

Efenim sizler garantici olduğunuz için hep temkinli hareket ediyorsunuz. Ancak bir defa karar verdikten sonra kolay kolay vaz geçmez tam bir inatçıya dönüşebiliyorsunuz. Bu da sizin gerektiğinde ne kadar inatçı olabildiğinize bir kanıttır desek yeridir.

Doğa yaşamını tercih ediyorsunuz.

Semaver çayı

Doğada güzel yaşam

Aslında boğanın çok hareketli olması lazım ama bunlar gezmeyi pek sevmezler efenim ayrıca şehir kalabalığı bunlar için acayip işkence. Sanki heryer kırmızı görünüyor bunlara. Bu nedenle doğa ile iç içe yaşamı tercih ederler.

Yardımsever bir yapısaya sahipsiniz.

Çevrenideki kişilere güven aşılıyorsunuz. Yardım etmeye bayılırsınız devam edin. (Sitemize yardım edersiniz artık :P ) Yardım etmek sizler için çok önemli bunu yazın bir kenara :))

Ticaretten anlıyorsunuz!

Fırsatları değerlendirmek

Fırsatları değerlendirmek

Para kazanmayı seversiniz çünkü rahatınız herşeyden daha önemli gibi duruyor. Ticaretten anlamanızda sizler için iyi bir avantaj.

Türk Boğa Burcu Ünlüleri

Boğa Burcu Geyikleri

Boğa Burcu Geyikleri

Serpil Çakmaklı, Demet Akalın, Jülide Ateş, Şebnem Dönmez, Ferda Anıl Yarkın, Ayhan Işık Asil Nadir, Nükhet Duru, Kanuni Sultan Süleyman

Boğa burcunun özellikleri

[infobox color=”green”]

İşte karşınızda sapasağlam kişilikte bir insan duruyor. Onu olduğu gibi kabul etmek zorundasınız. Kolay öfkelenmeyen Boğalar, canınızı sıkacak hiçbir şey yapmaz, sizin her şeyinizle yakından ilgilenirler ve tüm bunları yaparken asla gocunmazlar.

Dingin, sağduyulu ve sabırlıdırlar. Çoğu kez dik başlı oldukları zannedilir fakat onun ısrarcı olduğu konular mantık terazisinden geçirilerek süzülen niceliklerdir. Hayallerle işi yoktur. Uzak hedeflerin kişisi değildirler. Ona, inatçı olduğunu söylediğiniz zaman sadece size gülecektir ve anlayışla karşılayacaktır. Çünkü o, bildiğini sabunan makul ve kararlı bir kişidir. Heyecanlarında bile farklı bir acelecilik vardır. Başkalarına benzemeyen bir berraklıkla sahiplenmeyi ister. Alevli kişiliğiyle herkesin boy ölçüşmesi imkansızdır.

Her yönüyle romantik olan bu kişinin duygusal yönünü ortaya koyması zaman alabilir. Çünkü o, aradığı aşkı kolay yakalayan biri değildir fakat, aşkın tüm özel oyunlarına da hazırdır. Karşısına çıkan ilk kişiyle birlikte olacak kadar aceleci bir kişiliğe sahip değildir. Anlamlı duyguların kişisidir ve bu duyguyu tattıracak kişiyi sabırla bekler. Önce kendisinin hayran olacağı ve daha sonra çevresine gururla taşıyacağı aşkların kişisidir.

Beş duyu organlarını bu kadar ustaca kullanan bir kişiye alsa rastlayamazsınız. Bir Venüs insanıyla birlikte olmak herkesin harcı değildir. Bir sanat ve aşk insanı olan Boğa ile karşılaşmışsanız, gerçekten şanslısınız. Tanrı sizi kayırmış ve bu güzel insanı karşınıza çıkarmıştır. Bırakın başkaları ne yaparsa yapsın. Siz aşkınızın ve yaşamınızın tadını çıkarmaya bakın.

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın