Menu

Başak Burcu Geyikleri

Başak Burcu Geyikleri

Başak Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda burcunuz ile ilgili eğlenceli bilgiler edinecek resim ve video desteği ile keyifli vakit geçireceksiniz. Makale sonunda geyiksiz halde burcunuzun özelliklerini az da olsa vereceğiz.

Başak Burcu Geyikleri

Başak Burcu Geyikleri

Zekisiniz!

Ateşle yaklaşmayın patlar

Zekanızı hep öğrenme yönünde kullanıyorsunuz. Zekalarınızı kendinize yardımcı olan bir hizmetçi gibi görüyorsunuz adeta :D

Hayatınızda en önemli konu “İŞ”!


Oldukça pratiksiniz ve çalışkansınız. Hayatınızda “iş” çok önemli yer tutar. Güvendiğiniz kişilere yardım etmeyi sevmenize rağmen, inanmadığınız ve tembel olduklarını bildiğiniz kişilere karşı soğuk davranırsınız.

Dinlenmeyi bilmiyorsunuz!

Cüneyit Arkın - Santranç

Dinlenmeden çalışıyorsunuz.Dinlenme şeklininz diğer geyikler için yorucu geliyor farkında mısınız :D

Ayrıntılar sizin için çok önemli

Yana taşındık

Ayrıntılar sizler için çok önemli. Ama bazen ayrıntılarda boğulabiliyorsunuz.

Hayır! demesini biliyorsunuz

Kendinizi asla kullandırtmıyorsunuz bu güzel br özellik :D Hayır diye bilmek güzeldir bazen:)

Bazen tutumluluğu abartıyorsunuz.

erzurum

Tutumluluklarınız bazen pintilik derecesinde oluyor  malesef.

Başak Burcu Genel Özellikleri

[infobox color=”green”]

Başak burcunun en önemli özelliği akıllı olması ve doğruyu yanlıştan ayırabilme yeteneğinin olmasıdır.

Aklın gezegeni Merkür tarafından tönetilen Başak burcu insanı hastalık derecesinde düzenlidir. Onu karmaşa kadar rahatsız eden başka bir durum daha yoktur. Onun evinde kendinizi bir müze ya da kütüphanede hissetmeniz son derece doğaldır. Dürüst ve samimidirler, bu konuda da özen beklerler.

Toprak burcu olmasının da bir sonucu olarak Başak’ın ayakları yere basar, Özellikle Yengeç gibi birinin desteğine ihtiyaç duyan burçlar için huzur ve güven anlamına gelir. Kararlarını uzun analizler sonucunda verdiğinden kararları son derece güvenilir olur. Doktorluk, hemşirelik gibi hızlı ve doğru karar verilen mesleklerde Başak’lar hep vardır.

Başaklar, Merkür’ür çocukları olarak tanımlanırlar ve son derece akıllıdırlar. Duygu ve şefkat dolu olsalar da sevdikleri insanlara ilgi göstererek bunu yansıtmazlar.

Her olayı ciddiye alanyapısı yüzünden en ufak bir alay konusunda dahi çok etkilenip köşesine çekilebilirler. Başkalarını cesaretlendirmede başarılıdır; ancak kendisi bunları yapamaz. Sakin görünüşlerine rağmen patladıklarında “vahşi Başak” haline dönüşebilirler. Kontrolden çıkmış bir Başak görürseniz tavsiyemiz onu kendi haline bırakmanızdır. Hayır işlerinde Başak’ları görmek çok olağandır. Kendi sorunlarını unutabilecekleri tek şey başkalarına yardım edebilecekleri bir durumun ortaya çıkmasıdır.

Başaklar güvenilir, çalışkan, dikkatli, akıllı ve temelci insanlardır. Ailelerine düşkündürler. Sanata ve antikaya meraklıdırlar. Okumayı, müzik dinlemeyi, t,yatro ve sinemayı severler. Düzenli bir yaşam sürmenin sonucu olarak uzun yaşarlar.

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın