Menu

Balık Burcu Geyikleri

Balık Burcu Geyikleri

Genelde balık burçları (Balık burcu geyikleri), burç muhabbeti başladığında hep geri adım atarak sessiz kalmayı tercih ederler.

Eğer burçlarının balık olduğunu kazara söylediklerinde şu tepkileri alıyorlar.

Balık burcu geyikleri

Balık burcu geyikleri

“Aaa kıyamaaam balık, ah çok mu duygusalsın sen, balık mısııın” gibi salakça tepkiler sözler sizleri yılmasın. Neden mi?

Einstein,  Graham Bell, Galilei, Victor Hugo, Kurt Cobain, Elizabeth Taylor, Rihanna ,Gülse Birsel ve dahası balık burcu oldularını biliyor musunuz?

Onları sevin!!

Şirin kediler - kedi resimleri

Sevimli şeyler…

Balıklar genelde kedi, civciv, muhabbet kuşu vs gibi sevilmeye bayılırlar.

Sizin ayrı bir dünyanız var ve adeta bu dünyadan değilsiniz! Fantastik sizsiniz.

Fantastik  film

Fantastik film

Sizler tamamen bu dünyadan kopmuşsunuz ve kendi dünyanızda fantastik yaşam sürüyorsunuz. Bilim kurgu ve fantastik filmlere bayıldığınızı düşünüyoruz. Yanılıyor muyuz yoksa?

Paranın sizin için pek anlamı yok, muhasebe vs gereksiz görüyorsunuz!

şaka yapan küçük şirin kız

Diğer mutluluklar daha önemli sizin için

Keyfinize düşkünsünüz ve çok hırslısınız!

Elma var yen mi?

Biri sizi sıkarsa, özgürlüğünüzü kısıtlarsa adeta toz olursunuz ve kolay kolay birdaha gelmezsiniz!

Kısa vadeli planlar ve kazançlar size göre değil

Hayatınata yön vermek isteyenler için :)

Balık burçları genelde büyük düşünür, büyük yaşar. Hedefleri olmadığında sudan çıkmış gibi afallar..

Çok sabırlısınız.

komik animasyon

Animasyonda ki adeta sizsiniz!

Affedici ve yapıcısınız. Gereksiz tartışmaların sizin rengarenk hayallerle dolu dünyanızda yeri yok.

Ne geçmişe takılıyorsunuz, ne geleceğe endişeleniyorsunuz!

Uyuyan bebek

Sizin için tek önemli zaman dilimi: Şimdi! Duygularınızı yoğun yaşamanızın sebebi de bu.

Ağlak değilsiniz! Kötü bir dünyada yaşıyorsunuz ve dünyayı daha iyi hale getirmek için savaşıyorsunuz.

Karıncalar Çalışıyor Animasyonu izle

Fırsatları değerlendirmek

Fırsatları değerlendiriyorsunuz

Daha iyi bir dünya için karınca gibi çalışıyorsunuz. Sizin hayal gücünüz ile geyiklerimiz daha iyi yaşıyor.

Gerçek AŞKın adresidir balık burcu!

Aşk mektubu

En imkansız, en acayip, en romantik, en iyi aşklar hep sizde. Nerde o eski aşklar diyenler balıkları görün artık!

Balık tarafından silindiyseniz birdaha yaklaşmayın deriz çünkü balık tam siler hatta kazır.

Balık burcu geyikleri ara ara değişecektir. Bunun yanında siz burcunuzla ilgili genel bilgileri görmek isteyebilirsiniz. Buyrun;

Balık Burcunun Genel Özellikleri

[infobox color=”blue”]

Balık Burcu özellikleri belki de herkes tarafından bilinen nadir bir burçtur. Hemen hemen herkes onun duygusal bir burç olduğunu bilir. Ancak sadece duygusal değil tabii, başka özellikleri de var.

Balık Burcu insanları genel olarak duygusal olarak bilinir. Arkadaşlık ilişkilerine çok önem verirler ve arkadaşlarına çok değer verirler. Arkadaşlarına çok değer verdikleri için Balık Burçları çevrelerinin etkisinde kolayca kalabilirler. Motive olmak isterler ve hisleri kuvvetlidir.

Balık Burcu Özellikleri birçok insan tarafından benimsenen ve sevilen özelliklerdir.

Duygusallık, balık burcunun özellikleri arasındadır. Onların bu duygusal yapıları, hayatlarının her alanında kendisini gösterir. Duygusal duyarlılık bu denli gelişmiş olunca, sanatsal alandaki kabiliyetler de, balık burcunun özellikleri arasında otomatikman yerini alır. Bu sebeple, ünlü pek çok sanatçı da, balık burcunun mensubiyetindedir. Balık burcu olanların bu özelliği sonucu, biraz narin ve kırılgan bir yapı ortaya çıkar. Bu yapı da, balıkların alınganlıklarını artıran bir özelliktedir. Balık burçları, çabucak çevrelerinin etkisinde kalabilirler. Bu durum, biraz da, kimseyi kırmamak isteklerinden kaynaklanır. Gerek iş hayatında, gerekse sosyal alanda başarılı olmaları için motivasyona ihtiyaç duyarlar. Zira kırılgan yapıları, heveslerinin çabuk kırılmasına neden olur.

Güçlü sezgiler, balık burcunun özellikleri arasındadır. İyi veya kötü her şeyi önceden sezebilecek bir yapıya sahiptirler. Meraklı bir yapıları da vardır. Kolay öğrenip kavrayabilecek zekaya sahiptirler. Bu da, balıkların pek çok konuda bilgili olmaları sonucunu doğurur. Hatalardan ders çıkarmak, balık burcunun özellikleri arasında değildir ne yazık ki. Zeki ve becerikli oldukları halde, pek çok kere aynı hatayı tekrarlayarak, çevrelerindekileri şaşırtırlar. Belki de balık burcunun özellikleri arasında bu durumu bir zaaf olarak değerlendirebiliriz. Balık burcu olanlar, havai tabiatlı burçlar olan, ikizler burcu, terazi burcu veya kova burcu kadar esnek değildirler. Onlar kadar kolaylıkla alışkanlıklarından vaz geçemez, her ortama onlar kadar rahat adapte olamazlar. Alışkanlıklarını bir anda değiştirmeyi getirecek eylemlerden haz etmezler.

Balık burcu olanlar genellikle neşeli ve eğlenceli insanlardır. Onlarla aynı ortamı paylaşmak ta keyiflidir. Ne var ki, karamsarlık ta balık burcunun özellikleri arasındadır. Bu özellikleri onların neşesini kolayca kaçırabilecek özelliktedir. Bu türlü durumlarda balıklarla olan münasebet sıkıcı bir hal alır. Balık burçlarının duygusal ve mantıksal dengeyi kuramadıkça, karamsarlıktan kurtulmaları da zorlaşır.

[/infobox]

2 comments

  1. felan filan dedi ki:

    … balık burcu..

Bir cevap yazın