Menu

Avatar maçı oyunu oynayalım (2 kişilik)

Avatar maçı oyunu oynayalım

Avatar maçı oyunu ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. Çift (2 kişilik) oyun ile oynamanızı tavsiye ediyoruz.  Oyundaki rakip savaşçılar avatardaki su, hava, toprak ya da ateş savaşçısı olarak oynayabilirsiniz.

Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte karşılıklı oynabilirsiniz. Seçeneklerden bir ve iki kişilik olarak seçim yaptıktan sonra savaşçınızı belirleyin. (Su, hava, toprak ya da ateş savaşçısı) olarak seçim yapma hakkınız var. Oyunda amacınız elinizdeki toplu rakip takımın kalesine gol atma ve rakip savaşçıların sizin kalenize yaptığı hamleleri engellemek. Hareket etmek için yön tuşlarını topu engellemek için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

Avatar kale oyunu nasıl oynanır?

Oyunumuz şu şekilde oynanıyor. İki kişilik oyun için ilk oyuncu  W-A-S-D yön tuşlarını kullanır. Topu atmak için space tuşunu kullanmanız gerekir. Sıra diğer kişiye geldiğinde yani ikinci oyuncuya oda topu atmak için space tuşu kullanır. Hareket etmek için space tuşunu kullanır. Birbirlerirnin kalelerine giremezsiniz.  Bonus silahları almanız sizin faydanıza olacaktır. Topa çarpmamaya özen gösterin. İyi oyunlar dileriz.

[infobox color=”green”]Ayrıca: Avatar savaşları ( kale yıkma ) oyunu oynamak için tıklayınız.[/infobox]

Avatar Maçı Oyunu Oyna

Avatar Maçı Oyunu Oyna

No comments

Bir cevap yazın