Menu

Aslan Burcu Geyikleri

Aslan Burcu Geyikleri

Aslan Burcu Geyikleri adlı bu sayfamızda burcunuz ile ilgili eğlenceli bilgiler edinecek resim ve video desteği ile keyifli vakit geçireceksiniz. Makale sonunda geyiksiz halde burcunuzun özelliklerini az da olsa vereceğiz.

Bir küçücük aslancık varmış :))

 

Aslan Burcu Geyikleri

Aslan Burcu Geyikleri

Önderlik ruhu var aslanda

niye - karikatür

niye – karikatür

Aslan burcu olanlar genelde aslanın özelliği olan liderlik, önderlik özelliğini alırlar fakat bazıları abartır ve kibirli hali hiç mi hiç çekilmez! Yönetici ayaklarında dolanırlar genelde.

Sevimli ve iyimserler

Sarı kedi resmi

İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan’lar sevimli ve iyimser kişilerdir.

Çok sabırlısınız yav :)

şaka yapan küçük şirin kız

şaka yapan küçük şirin kız

Aslana karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir aslancıklar. Fakat; sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir.

Ayrıca aslanlara sesleniyoruz geyiklerimizi yemeyin, yada gereken kişilerin biz listesini verelim siz onları kemirin!!

Haksızlığa asla gelemezler!

Haksızlık yapıldığında net bir şekilde tepkilerini gösterirler.  Haksızlık yapıldığını gördüklerinde acayip tehlikeli olurlar.

Israrcılara tahammül etmezler!

Tahmin

Aslanlara siz siz olun ısrarcı davranmayın. Yoksa ayvayı yediniz. Sakin olun rahatlayın. Yoksa elinizden kaçırırsınız ona göre.

Aslan burcu genel özellikleri

[infobox color=”green”]

Aslan Burcunda doğanlar tıpkı mıknatıs gibidirler. Etkilemek istedikleri kimseleri görmeleri yeterlidir.

Önemsiz ve küçük şeylere kayıtsız kalırlar. Tez canlı, dışa dönük, ama tutucu; canlı, enerjik, atılgan, mert, cömert, istekli, sabırlı, azimli ve üreticidirler. Yorgunluk nedir bilmezler, ama iğrenç ve adi işlerden de nefret ederler.

Büyük amaçları Üstün olduklarına inanırlar ve düşüncelerinde de haklı sayılabilirler. İyi niyetli ve iyi kalplidirler. Yardım etmeyi severler. Ama kendilerini gösterme, beğendirme isteği de vardır. Konuşmaları ilginç ve hoştur. Ancak, konuşma ve tutumları durumlara göre değişir.

Her şey istedikleri gibi olduğu zaman bir kedi yavrusu kadar sevimli gözükürler, ama hoşlarına gitmeyen bir durumla karşılaştıkları zaman kükreyebilir, acımasız olabilirler. Ayrıca, haksızlığa da gelemezler. Böyle durumlarda tehlikeli de olabilirler.

Aslan Burcunda doğanların huyunu anlayan ve gerektiği gibi davranan kimse, onlarla ömür boyu iyi geçinebilir. Bu da bir kazanç sayılır. Çünkü bu burçta doğanların dostluğu da, sevgisi de gerçekten değerlidir.

Çevreleriyle ilgilenirler; olanı biteni izlerler, dostluk kurarlar. Onlara kendisini beğendirmek, sevdirmek için akıllarına gelen her şeyi yaparlar. Çünkü sevilmek, övülmek, beğenilmek isterler. Ancak, bazen bu istekleri öyle aşırı olur ki, çekilmez hale gelir.

Kötü niyetli kimseler, bu burçta doğanları överek yumuşatıp türlü çıkarlar sağlayabilirler. Yani, onların sırtından geçinebilirler. Bu nedenle, Aslan burcunda doğanların övgü konusunda daima dikkatli olmaları şarttır.

Bildiklerinden hiç şaşmazlar. Aldıkları aile terbiyesi ömür boyunca etkisini gösterir. Çok zekidirler ve sürekli olarak yeni şeyler öğrenirler ve öğrendiklerinden de yararlanmasını bilirler. Ama hiçbir zaman eskiyi de unutmazlar. Başlangıçta değer verdikleri şeyler de sonuna kadar kıymetini korur.

Aslan Burcunda doğanlara ısrar etmemelidir, çünkü zorlanmaya gelmezler. Zorlandıkları anda fevkalade tehlikeli olabilirler. Onların düşüncelerini iyi anlamalı ve ona göre davranmalıdır. Kaldı ki, herkesle iyi geçinmeyi isterler. Kızdıkları veya kızdırıldıkları zaman, buna açık açık karşılık verirler. Gösterişi sevdikleri için onlara “Zodyak’ın Magandası” diyenler de vardır.

Aslan Burcunda doğanlar Güneş gibi pırıl pırıl, göz kamaştıran; sıcak ve cömert kimselerdir. Ama kendilerine fazla yaklaşanı yakabilirler!

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın