Menu

Akrep Burcu Geyikleri

Akrep Burcu Geyikleri

Akrep Burcu Geyikleri

Akrep Burcu Geyikleri

Akrep burcu geyikleri adlı bu sayfamızda öncelikle eğlenceli yazı, resim ve video ile desteklenip ardından genel özellikleri verilecektir.

Akrepler hem iyiyi hem kötüyü barındıran burçtur.

bebek

Sağı solu belli olmayan geyiklerden olup, çevresindeki kişileri kullanırlar. Yani kendisi iyi görünüp çevresindeki geyiklere kötülük yaptırırlar. Böylece iyi kalırlar görünürde(tabi yersen :D) Çok ayıp çok!

Olayları karmaşık çözerler

Kapı kilidi

Çevir kazı yanmasın!

Birçok olayın bayit çözümü varken akrepler olayı abartırlar ve iyice karmaşık hale getirirler. Görselimizde gördüğünüz olayı akreplerden bekleyebilirsiniz.

Yalnız olmayı kesinlikle sevmezler!

kediler

Akrep burçları genelde koloni halinde yaşamayı severler. Yalnızlık onlar için en büyük işkencedir. Cezalandırmak için yalnız bırakın:) En büyük ceza budur!!

Fakat şöyle bir çelişki var, birliktelik yaşamak için uygun burç oldukları söylenemez malesef :/

Uzlaşma diye bir kelime bilmezler!

Zalim komşu - topunu keserim

Olayları kendi bildikleri gibi çözerler

Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar.

Vidyomuzda gördüğünüz üzere uzlaşma yok :D Bu tarz yaklaşımları var akreplerin :)

İşlerini özenle yaparlar

Akrep burcu olan kişiler işlerini özenle yaparlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Geyiğin dibini yaparlar aslında :)

Ölümden Korkmazlar!

Ölümden korkmayan akrepler her türlü tehlikeye dalarlar. Tabi macerayı abartırken bazen ortaya istenmeyen durumlar çıkabiliyor yukarıdaki vidyomuzda gördüğünüz gibi :)

Akrep Burcu Genel Özellikleri

[infobox color=”blue”]

Bireysel ilişkiler konusunda son derece güvenilir olan Akrep’ler, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.

Kısaca bunun anlamı  gibi size online oyun sağlayan siteler sizi zamanın trajedisinden korur.Sorun büyük yada küçük umursamadan size ellerinden geldiğince yardım ederler.
Yaşamları boyunca güven ararlar ve bu yüzden kendilerini kolay kolay riske atmazlar. Amaçladıkları işler konusunda gösterdikleri sabır, bazen diğer kişileri çatlatacak boyutlarda olabilir.

Bütün bunlara rağmen çevresi tarafından aranılan, sıcakkanlı insanlardır. Sürekli somut konularla uğraşmayı severler, doğada bulunan olaylardan örneklemelerle işlerini başarılı bir şekilde yürütürler.

Bu yüzden ruhsal olarak da doyumlu kişilerdir. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Yaşamdaki isteklerini elde ettikleri zaman, hiçbir koşul onları başka yönlere çekemez. Parayı rahata ulaşmak için bir araç olarak görürler.

[/infobox]

No comments

Bir cevap yazın